Reklama Facebook

Pasiekite didžiausią virš 1,79 mėn./1.18 dieną bilijono aktyvių vartotojų 2016 lapkričio mėn. pasaulyje,  o Lietuvoje yra vartotojų virš 1,2 mln., tai sudaro 40%  gyventojų ir kas mėn. auga bent + 20 tūkst. naujų vartotojų. Esame 75 vietoje ir vid. už paspaudimą mokama 0,55 EUR  o tūkst. peržiūrų kainuoja 0,25 EUR. Žmonės ten praleidžia daugiausia:

Vidutinio  facebook.com vartotojo statistika per mėnesį:

Moterys turi apie 166 draugus, vyrai 145.. Išsiunčia vidutiniškai 8 pakvietimus draugauti, 9 kartus paspaudžia like, parašo 25 komentarus, tampa 2 puslapių fanu, yra pakviečiamas dalyvauti 3 renginiuose ir priklauso 12 grupių. Ir viską tą suspėja per 55 minutes į dieną! O juk yra tokių vartotojų kurie retai prisijungia ir realiai šis skaičius yra kelis kartus didesnis.

Facebook reklama

Vartotojų amžius Facebook:

Vartotojų amžius Facebook bendruomenėje pagrinde sudaro nuo 18 iki 24 metų grupę – 43 % vartotojų, kita mažiau intensyvesnė vartotojų grupė yra nuo 25 iki 34 metų amžiaus – 26% . O juk tai pačios imliausios pirkimui internete amžiaus grupės.

Kur daugiausia naršo Facebook nariai

Ogi daugiausiai naršoma yra darbe, o antroje vietoje namai ir tik trečioje vietoje mokykla kas ir patvirtina kad daugiau naršo galintys sau leisti pirkti žmonės kurie turi pastovias pajamas.

Kaip patalpinti reklamą facebook, ir kokie reikalavimai?

Sukurkite dominančią antraštę reklamai Facebook iki 25 simbolių ilgio. Arba mes sukursime jums kaip ir
tekstą iki 135 simbolių ilgio telpa į SMS kurį galite atsiūsti, nepamirškite tarpai taip pat skaičiuojami.
Taip pat galite atsiųsti paveikslėlį ar savo įmonės logotipą, bet tai nėra būtina – parinksime jį suderinę su jumis. Paveikslėlis neturi būti ilgesnis nei 110 taškų bei aukštesnis nei 80 taškų, be to jo santykis turi būti 4:3 arba 16:9 be to kolkas nepalaikomi animuoti ar flash technologija sukurti judantys paveikslėliai.

Aišku dar reikia nuspręsti kur reklama Facebook nuves, tai gali būti Facebook puslapis, grupė, įvykis. Aišku kaip ir į jūsų asmeninį / įmonės tinklalapį kaip šis: https://www.integra.lt

Tikslinės auditorijos nustatymas:

  • Pagal vietovę
  • Amžių
  • Lytį
  • Raktažodžius
  • Išsilavinimą
  • Darbą
  • Santykius
  • Dominančias veiklas
  • Kalbą

Reklamos kaina facebook’e yra dinaminė – t.y. kinta nuo kiek tuo metu nustatytuose parametruose yra konkurentų ir yra nuo 0,03 EUR už paspaudimą arba nuo 0,06 EUR už 1000 parodymų ir dienos biudžetas yra mimimum 10 EUR per dieną(sąskaitoje turi būti minimum du kart daugiau lėšų nei nurodysite minimaliai išleisti per dieną. Pvz.: minimalus biudžetas yra 30 EUR dienai, tai sąskaitoje turi būti bent 60 EUR) belieka nurodyti datos intervalą nuo kada iki kada bus rodoma reklama Facebook arba tiesiog nuo dabar kol baigsis Facebook reklamai skirti pinigai.