SSL sertifikatai

Sertifikatai SSLSaugios elektroninės Komercijos Sprendimas

Apsaugokite savo svetaines ir užtikrinkite savo pirkėjus kad informacija yra 100 procentų apsaugota.
Greito tapatumo patvirtinimo SSL Sertifikatai
Pilno tapatumo patvirtinimo SSL sertifikatai
Kas yra SSL sertifikatas?

Greito tapatumo patvirtinimo SSL Sertifikatai

Greito Patvirtinimo SSL Sertifikatai užtikrina kad informacija tarp abiejų pusių yra perduodama užkoduotu režimu. Sertifikato savininkas yra patvirtinamas elektroninio pašto adresu nurodytu domeno WHOIS informacijoje. Tai užtikrina kad sertifikatas yra galiojantis. Greito Patvirtinimo SSL Sertifikatai užtikrina kad duomenys perduodami saugia užšifruota technologija.

SSL paprastas sertifikatas be spalvųPaprasti SSL sertifikatai
nuo 9 EUR /metams
Automatizuotas 2-žingsnių patvirtinimo procesas suteikia galimybę įsigyti SSL el.paštu per keletą minučių. Užšifruoja duomenis 256-bitų raktu.

Tinka: tinklapiams kur pateikiami klientų duomenys.

Norėdami užsakyti spauskite čia

Sertifikatai skirti visiems domeno subdomenamsSertifikatai domenui ir visiems subdomenams
nuo 60 EUR /metams
Šie sertifikatai skirti kai norima šifruoti informaciją ne tik vieno pagrindinio domeno bet ir subdomenus kaip www.integra.lt | mano.integra.lt | dokumentai.integra.lt ir t.t. subdomenų kiekis neribojamas !

Tinka: kai norima apsaugoti domeną ir visus subdomenus.

Norėdami užsakyti spauskite čia

Pilno tapatumo patvirtinimo SSL sertifikatai

Pilno Tapatumo patvirtinimo SSL sertifikatai taip pat siučia užkoduotus duomenis tarpusavyje naudodami ta pačią technologiją. Papildomai prie tapatumo užtikrinimo elektronio pašto adreso domeno WHOIS duomenyse, pilno tapatumo sertifikatai užtikrina kad sąvininkas realiai egzistuoja tikrovėje, nesvarbu tai privatus ar juridinis asmuo. Pilno Tapatumo patvirtinimo SSL sertifikatai padeda įtikinti kad duomenys Internetu keliauja itin saugiai ir tik tam kam jis yra išduotas.

SSL grafinis žymėjimasSSL su grafiniu žymėjimu
nuo 35 EUR /metams
Prie sertifikato pridedamas specialus grafinis žymėjimas kuris realiu laiku parodo kam išduotas, kokiu adresu įmonė, draudimo sumą ir informuoja lankytoją kad jis naršo saugiai.

Tinka: elektroninėms parduotuvėms.

Norėdami užsakyti spauskite čia

SSL sertifikatas - Žalia juosta naršyklėjeSu žalia juosta naršyklėje
nuo 140 EUR /metams
Išplėsto tapatumo patvirtinimo (EV) SSL sertifikatai su žalia juosta adreso laukelyje duomenys šifruojami iki 256-bitų užtikrina geriausią šifravimą ir iškarto atkreipia kiekvieno vartotojo dėmesį, nes adreso laukelyje ryškiai matosi kokiai įmonei priklauso svetainė.

Tinka: bankams, biužetinėms įstaigoms, prekybos portalams.

Norėdami užsakyti spauskite čia

Ar jūs siekiate pirmauti ?

Vystydamos savo verslą, įmonės negali neatsižvelgti į didėjančią prekybą internete. Kartu jau su esamu vykdydamos elektroninį verslą įmonės gali gauti nemažą naudą – padidinti verslo efektyvumą ir tuo pačiu sumažinti laiko sąnaudas bei finansines išlaidas. Tačiau norėdami saugiai keistis turima informacija su vartotojais, Jūs turite pasirūpinti jos apsaugojimu. Tokios problemos sprendimas galėtų būti Web serverių SSL sertifikatai.

Serverių sertifikatai yra elektroninis licenzijos užsiimti tam tikra veikla ekvivalentas. Norėdama gauti serverio sertifikatą Jūs privalote pateikti tikslų pavadinimą, adresą, vardų sritį, kuriai bus išduotas sertifikatas, įmonės registracijos patvirtinimą ir kt. svarbią informaciją. Tiktai tada sertifikatas gali būti išduotas. Turėdami tokį sertifikatą Jūs galėsite parodyti savo klientams, kad svetainė priklauso tikrai Jums, ir tokiu būdu užtikrinti, kad visa jų pateikta informacija bus saugiai perduota į Jūsų serverį.

Kas tai yra SSL sertifikatas?

Įdiegus serverių sertifikatą, tarp Jūsų serverio ir vartotojo naršyklės yra sukuriamas apsaugotas virtualus kanalas, kuriuo viso seanso metu bus perduodama informacija. Toks apsaugotas kanalas gali būti sukurtas su bet kuriuo interneto naršytoju, kuris naudojasi Microsoft Internet Explorer, Chrome, Firefox bei kt. ir populiariausias elektroninio pašto programas. Įdiegtas serverio sertifikatas leidžia atlikti tokius duomenų perdavimo internetu veiksmus:

Autentikaciją – patikrindami serverio sertifikatą vartotojai gali nustatyti, kad interneto svetainė tikrai priklauso Jums. Tokiu būdu vartotojai gali nebijodami perduoti konfidencialią informaciją.

Žinutės privatumas – SSL protokolo dėka visa perduodama informacija yra užšifruojama naudojant unikalų sesijos raktą. Kiekvienas sesijos raktas naudojamas tik vieną kartą, t.y. kiekvienos sesijos metu su kiekvienu vartotoju sukuriamas naujas sesijos raktas. Tokios apsaugos priemonės užtikrina, kad informacijos negali matyti ir perimti tretieji asmenys.

Žinutės vientisumas – siųsdamas ir priimdamas žinutes kiekvienas kompiuteris pagal žinutės turinį sukuria jos santrauką. Jeigu ją perduodant nors vienas simbolis žinutėje pakeičiamas, gavėjo kompiuteris sukuria kitokią santrauką, ir vartotojas yra įspėjamas, kad žinutės turinys yra pakeistas ir, kad ja negalima pasitikėti.

Norėdami užsakyti spauskite čia

Kaip veikia serverio ID:

Svetainės lankytojas atsidaro jūsų svetainės adresą per apsaugotą URL: puslapis apsaugotas serverio ID (indikuojamas URL kuris prasideda „https:“ vietoje paprasto „http:“ arba pasirodo naršyklės užrašas).

Serveris patvirtina svetainės tapatybę pasirašydamas sertifikatą ir nusiųsdamas jį klientui. Naršyklė panaudoja sertifikato viešąjį raktą (viešasis raktas gaunamas kartu su sertifikatu) serverio sertifikato savininko tapatybei patikrinti.

Naršyklė patikrina, ar sertifikatas buvo išduotas žinomo sertifikavimo paslaugų teikėjo. Jeigu sertifikatas yra išduotas nežinomo paslaugų teikėjo, naršyklė apie tai informuoja vartotoją.

Vartotojas pats gali patikrinti ar sertifikavimo paslaugų teikėjas išdavė sertifikatą tikrai tai svetainei, į kurią atėjo vartotojas.

Serveris reikalauja vartotojo skaitmeninio sertifikato, kad patikrinti jo tapatybę.

Vartotojas pasirenka, kurį iš jo turimų sertifikatų (žinoma, jeigu jis turi daugiau nei vieną sertifikatą) parodys serveriui.

Serveris sukuria ir užkoduoja seanso raktą bei saugiai nusiunčia jį internetu, ir tokiu būdu sukuriamas saugus virtualus kanalas tarp vartotojo naršyklės ir Web serverio.

Pagrindiniai privalumai

  • Neribotas verslas-verslui ir verslas-pirkėjui išplėtimas
  • Užtikrintas galutinio pirkėjo konfidencialumas
  • Maža palaikymo kaina
  • Efektyvi kainodara dėl produkto pasiekiamumo internetu
  • Greitesnė investicijos grąža
  • Greitas diegimas

Norėdami užsakyti spauskite čia

2 atsakymai į “SSL sertifikatai”

  1. Atgalinis pranešimas: SSL sertifikatai | SSL sertifikatai

Komentarai uždrausti.